Блог

Діяльність кол центру

Наш кол-центр кожного дня обробляє більше 100 дзвінків від людей, які потребують допомоги. За час роботи центру було оброблено тисячі заявок, адже сьогодні у людей дуже багато нагальних потреб.
Особливістю центру є те, що ми надаємо допомогу не тільки гуманітарного, але і духовного характеру. «Люди дзвонять нам і кажуть: Ви надаєте продукти та лікуєте душу?» - розповідає старший оператор кол-центру Наталія. Це є для людей зараз дуже важливим. Якщо раніше пріорітетними були саме матеріальні запити, то тепер серед потреб найперше просять про мир в країні, безпеку своїх близьких та наших захисників, а також здоровʼя - відмічають оператори кол-центру. Приємно чути, коли люди кажуть: «Після спілкування з вами і до психолога ходити не треба».

Але звісно ми надаємо і фізичну допомогу. Під час кожного дзвінка створюється заявка, надалі вона обробляються, і ми прикладаємо максимум зусиль, щоб надати допомогу кожному, хто звернувся до нас. Люди, які мають обмежені можливості в пересуванні можуть отримати допомогу на адресну доставку, інші ж можуть прийти і взяти необхідне прямо в нашому центрі.
Якщо вам потрібна допомога, ви також можете звернутися з понеділка по п'ятницю 10.00-15.00
За телефонами:
057-744-1010 міський
050-353-42-66 Водафон
063-374-3474 Лайф
067-109-6763 Київстар