Блог

Рада волонтерів Харківщини працює

Щороку 20 квітня в Україні та світі відзначається День вдячності волонтерам. В цей день людство висловлює вдячність усім, хто знайшов у собі силу, відвагу та доброту здійснювати добрі справи, не вимагаючи нічого натомість.
В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, і офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабміну. Та після 24 лютого 2022 року він якісно змінився і показав усьому світові, що це потужна сила, яка здатна організовувати, об’єднувати та допомагати розв’язувати серйозні питання.
Напередодні Дня вдячності волонтерам відбулося засідання Ради волонтерів Харківської області, в яку входить більше ста організацій. Незважаючи на напружену ситуацію в Харкові, ця зустріч відбулася в оф-лайн режимі, що дало можливість керівникам благодійних волонтерських організацій не тільки взяти участь у вирішенні низки організаційних питань, а й побачити один одного. Знайомі і незнайомі особисто люди відчули дух єдності та знову змогли оцінити ту силу, яку містить у собі нинішній волонтерський рух Харківщини і України.
Голова фундації «Вікно допомоги» Ігор Галенко представляв нашу організацію на засіданні Ради волонтерів. Він висловив впевненість, що подібні зустрічі будуть сприяти розвитку не тільки волонтерського руху, а й державного будівництва, і якщо цей рух не втратить єдності, він обов’язково конструктивно і позитивно вплине на майбутнє України.