Блог

Час для дитячих посмішок!

Лютий був цікавим та насиченим. Нам вдалося поділитися любовʼю з тими, хто цього найбільше потребує.
Ми брали участь разом з іншими доброчинними фондами та волонтерами у декількох дитячих заходах. Перший це захід для дітей військовослужбовців які перебувають на службі або загинули. Цей захід проводився разом з Національним Юридичним університетом , благодійним фондом «Європейське серце України» та співробітниками Національної поліції .
Були запрошені актори Театру Юного глядача, які підготували виставу для дітей. Поліціянти провели для дітей інтерактивні ігри по правилам дорожнього руху, та дитячої творчості. Також ми поділилися Словом надії та приготували солодкі подарунки. Цей захід приніс дітям радість і розуміння що про них піклуються.
Також в цьому місяці ми провели благодійний ярмарок у Обласному Палаці дитячої та юнацької творчості, кошти які зібрали з концерту будуть направлені для онкохворих дітей 16 дитячої лікарні. Ми поділилися словом про Божу любов, та приготували дітям подарунки.
Після ярмарку, ми долучилися до проведення свята для онкохворих дітей у 16 лікарні. Разом з Обласним палацом Дитячої та Юначоі творчості був проведений концерт та зоотерапія, ми поділились з дітьми любов’ю та привезли подарунки.
Загалом, цей місяць вийшов дуже багатим на події, бачити дитячі посмішки в такий час - це дійсно важливо!